Kurz

LETNÍ VÝTVARNÉ TÁBORY PRO DĚTI

Datum: 26.7.2021

2280 Kč

LETNÍ VÝTVARNÉ TÁBORY PRO DĚTI

 

VÝTVARNÝ TÁBOR I. turnus Termín: 26.-30.7.2021 

 


 

12. ročník výtvarných táborů v Domě pod jasanem, kdy jsou pro děti připraveny: Spousty tvoření, hry, výtvarné projekty, pomůcky, materiály a pohyb v zahradě i v lese.

Budeme zvýšeně dbát na preventivní opatření,děti budou v menších skupinách a především budou pracovat a pobývat venku. 
Výtvarným technikám se věnujeme celých 5 dnů, jsou připraveny lehčí i obtížnější verze všech výrobků. Tvoření se bude prolínat s hrami a pobytem venku. Víme, že některé děti chtějí více volna a některé potřebují pracovat stále - na všechny jsme připravení.


Tábor je veden individuálně. Činnosti jsou připravené pro věkové kategorie: 5.-9. let a 10.- 14. let. Skupinky vede instruktor a odborný dozor zajišťují lektoři tkalcovského muzea.
Pro děti jsou připraveny individuální a společné výtvarné projekty

Keramika, dřevo, kůže, přírodní materiály a další program bude upřesněn. Po celý týden budou plnit úkoly v celotáborové hře.

Obědy budou dováženy externí firmou. Pitný režim a drobná svačinka každý den. Od 8 hodin do 16 hodin. Nebo dle dohody a potřeb rodičů. 
Cena: 2280,- za týden.


Podrobnější informace a organizace tábora bude rozesílán před táborem.
foto z táborů zde:

Videa a upoutávky na fcb.

Video reportáž za tábora na youtube.

Storno  podmínky:

Do 10. června vracíme celou zaplacenou částku, potom záleží na dohodě, jak si děti mohou tábor nahradit - poslat náhradníka či vybrat si zaplacenou částku účastní na kurzech dle nabídky Domu pod jasanem, které probíhají po celý rok. Paušální nevratná částka po 10.6. je 500,- .

V případě zrušení tábora kvůli Opatřením proti Covid19 vracíme celou částku. 

Informace pro přihlášené:  Oblečení PRACOVNÍ, ať se mohou s klidem ušpinit. Přezůvky nepotřebují, ale mohou si vzít letní boty na přezutí.

Prosím Vás, až budete děti přivážet, jezděte horní cestou  (okolo oltáře – který stojí u kravína J) a sjíždět potom můžete cestou dolů do vesnice, zabráníme tak zbytečnému vyhýbání po cestě.

https://mapy.cz/zakladni?q=voletiny%2022%2C%2C%20trutnov&l=1&x=15.937434282941762&y=50.58588408890858&z=16

 

Přihlásit se on-line

Na kurz se již nelze přihlašovat

Zpět na Kurzy pro veřejnost