Kurz

TKANÍ NA TKALCOVSKÉM STAVU

Datum: 25.7.2020

1900 Kč

Varianta I. Kurz tkaní na tkalcovském stavu nabízí možnost naučit se tkát na vícelistém tkalcovském stavu. Během dne se seznámíte se základy techniky, naučíte se číst vazební tabulky a tkát složitější vzory. Utkáte si např. tašku, šálu,  polštáře.... Cena 1200,- (jednodenní)

Varianta II.:  25.-26.7.2020  Tkaní pokročilých vazeb - výuka pokračuje v neděli a k utkanému polštáři můžeme přidat tašku tkanou složitější vazbou, kombinováním materiálů. Výhoda delší varianty je kromě většího množství utkané látky i zafixování techniky, procvičení vazeb a kombinování vzorů. Naučíte se pracovat samostatně pomocí vazebních tabulek.  Naučíte se natahovat osnovu na tkalcovský stav. 

Cena celkem za obě varianty 1900,-

 Foto z kurzů např. zde.

K dispozici množství přízí na výběr, několik druhů tkalcovských stavů, skripta. Zkušený lektor Vás zasvětí do základů tkalcovských technik. 

Od. 10 hodin do 18 hodin. Den uběhne velmi rychle a věřím, že nebudete chtít přestat tkát. Výuka je rozdělena do bloků, u stavů se pohodlně sedí a v poledne je připraveno občerstvení.  V neděli se pracuje do 14 hodin. 

latka1

latka2

Přihlásit se on-line

Na kurz se již nelze přihlašovat

Zpět na Kurzy pro veřejnost