Kurz

KreAnimo camp 2019

Datum: 1.7.2019

1700 Kč

 Filmový příměstský tábor v Trutnově oslaví letos již třetí ročník a sejdeme se zde opět s holkami a kluky ve věku od 7 do 15 let. Své uplatnění najdou moderátoři, kameramani, režiséři, produkční a kostyméři. Budeme také potřebovat schopné herce a neherce, scénáristy, filmové architekty a výtvarníky. Postavíme si vlastní studio, kde budeme s profesionální technikou tvořit, letos na téma VYSNĚNÉ VYSÍLÁNÍ.

Náplň letošního ročníku:
Sledujete televizní program? Vybíráte si, na co byste se rádi a kdy podívali? Pojďme se programové stavbě kouknout pod pokličku a vytvořme si stanici snů. Co kdyby existovala TV stanice, která by vysílala na přání, jako v rádiích?
- do programu zařadíme zajímavé vložky a žánry: reklamy, "Haló tady Kreanimáčovi", pohádky, dokumenty, TV show, sci-fi filmy, TV zprávy, počasí, sport, krimi,...
- to vše budeme natáčet, animovat, fotit, tvořit, kreslit, vyrábět, a hlavně si pořádně vyhrajeme!- teamově se domluvíme na názvu naší stanice
- rozdělíme si role ve štábu a na redakce
- sestavíme program naší stanice
- vytvoříme scénáře, rekvizity, kulisy

Nejen že se vyblbneme, naučíme se, jak se tvoří televizní program a jaká fůra práce za tím stojí. Budeme si hrát a blbnout, zlobit a dělat si radost. Spousty se toho naučíme, málo toho zapomeneme a hodně si toho od každého odneseme.

Premiéra hotového VYSNĚNÉHO VYSÍLÁNÍ se bude promítat v pátek 5.7.2019, kam opět pozveme rodiče i prarodiče či kamarády i kamarádky. V Domě pod Jasanem se tentokrát děti postarají o své rodiče a pochlubí se svojí týdenní prací na opravdovém televizním vysílání sestaveném přesně podle svého přání.

Máme se na co těšit :) Telefonní kontakt: 739 655 308 (Marieta Poliaková)

Přihlásit se on-line

Na kurz se již nelze přihlašovat

Zpět na Kurzy pro veřejnost